Samenlevingsopbouw Antwerpen provincie

 

Medewerkers

Opbouwwerkers

De drijvende krachten achter onze organisatie. Zij kiezen de grondige en dus soms trage weg. Zijn meer begeleider dan leider, zijn onafhankelijk en neutraal, en toch betrokken. Ze kunnen goed luisteren, vooral naar wie niet gewend is zijn stem te laten horen. Ze stappen vandaag het buurthuis binnen, maar morgen even onbeschroomd het bureau van de burgemeester. Ze geven gas om partners mee te krijgen, maar staan op de rem als de doelgroep niet mee is. Want het proces dat de mensen doorlopen, is al even belangrijk als het resultaat.

 

Stephane Bastijns
Water en Armoede
stephane.bastijns@samenlevingsopbouw.be
Gsm: 0485 16 88 46
Mounira Boulahoual
Onderwijs
mounira.boulahoual@samenlevingsopbouw.be
Gsm: 0484 18 03 69
Marloes Damen
Back on Track in Mechelen en Sociale Huisvesting Nijlen
marloes.damen@samenlevingsopbouw.be
Gsm: 0485 99 01 38
Willem Dehantschutter
Ons Gedacht
willem.dehantschutter@samenlevingsopbouw.be
Gsm: 0485 99 01 69
Ellen Dries
Water en Armoede
ellen.dries@samenlevingsopbouw.be
Gsm: 0491 61 92 87
Ben Driessens
Outreachend Werk in Lier
ben.driessens@samenlevingsopbouw.be
Gsm: 0485 16 82 49
Naoual El Bouazzaoui
Huis aan Huis
naoual.el.bouazzaoui@samenlevingsopbouw.be
Gsm: 0483 35 41 50
Kathleen De Smedt
Back on Track in Willebroek
kathleen.de.smedt@samenlevingsopbouw.be
Gsm: 0494 32 09 06
Emily Haest
Horizon en Goed Plan
emily.haest@samenlevingsopbouw.be
Gsm: 0486 29 85 49
Magda Hendrickx
Back on Track in Mechelen
magda.hendrickx@samenlevingsopbouw.be
Gsm: 0491 61 92 88
Leen Jacobs
Jobatelier Lier, Nijlen, Berlaar en Heist-op-den-Berg
leen.jacobs@samenlevingsopbouw.be
Gsm: 0484 17 99 72
Marie Jacoby
De Stek Zwijndrecht
marie.jacoby@samenlevingsopbouw.be
Gsm: 0485 16 68 06
Joke Jannes
Schoolstart in Mechelen
joke.jannes@samenlevingsopbouw.be
Gsm: 0483 35 41 26
Salma Laaraj
Back on Track
salma.laaraj@samenlevingsopbouw.be
Gsm: 0483 35 38 57
Lieve Lambrechts
Sociale Dumping
lieve.lambrechts@samenlevingsopbouw.be
Gsm: 0477 47 13 79
Malika Laroussi
Back on Track in Willebroek
malika.laroussi@samenlevingsopbouw.be
Gsm: 0483 35 37 80

Jan Maris
Energie en Armoede

jan.maris@samenlevingsopbouw.be
Gsm: 0483 35 35 70

Aicha Mazouzi
De Stek in Borsbeek

aicha.mazouzi@samenlevingsopbouw.be
Gsm: 0483 35 40 65
Jenne Meyvis
Overbruggen 2.0
jenne.meyvis@samenlevingsopbouw.be
Gsm: 0485 54 37 62
Stien Michielsen
Stapstenen naar Werk
stien.michielsen@samenlevingsopbouw.be
Gsm: 0483 35 44 29
Dorina Pagliaro
Energie en Woonkwaliteit
dorina.pagliaro@samenlevingsopbouw.be
Gsm: 0479 26 61 38
Leen Smets
Energie en Woonkwaliteit
leen.smets@samenlevingsopbouw.be
Gsm: 0472 39 27 87
Babs Spapen
Back on Track
babs.spapen@samenlevinbsopbouw.be
Gsm: 0487 55 57 30
Mohamed Tahrioui
Huis-aan-huis Oud Oefenplein
mohamed.tahrioui@samenlevingsopbouw.be
Gsm: 0485 98 97 52
Ille Van Dessel
Back on Track Mechelen
ille.van.dessel@samenlevingsopbouw.be
Gsm: 0489 97 28 55
Ellen Van Dun
Bouwen aan de Buurt - Malle
ellen.van.dun@samenlevingsopbouw.be
Gsm: 0485 16 71 86
Ken Van Staeyen
Onderwijs
ken.van.staeyen@samenlevingsopbouw.be
Gsm: 0485 14 88 74
Marie Vanwing
Ons Gedacht
marie.vanwing@samenlevingsopbouw.be
Gsm: 0483 35 33 15
Liesbeth Verbruggen
Werken aan Aandachtsgebieden Hemiksem en Stapstenen naar Werk
liesbeth.verbruggen@samenlevingsopbouw.be
Gsm: 0495 24 41 68
Jo Verhaegen
Energie en Armoede
jo.verhaegen@samenlevingsopbouw.be
Gsm: 0486 41 38 05

Administratieve en logistieke ondersteuning

Zonder zorg voor de nodige centen en boekhouding, voor papieren en PC’s, voor bureaus en internet, zonder hulp bij al die praktische vragen … zouden we als team niet ver geraken. Onze administratieve en logistieke medewerkers zijn dan ook méér dan een welkome ondersteuning!
 

Christa Coomans
Boekhouding en personeel 
christa.coomans@samenlevingsopbouw.be
Gsm: 0491 61 92 85
Farida El Morabit
Onderhoud
 
Greet Koeck
Hoofd administratief team
greet.koeck@samenlevingsopbouw.be
Gsm: 0468 14 10 22
Bram Mylemans
ICT en lay-out
bram.mylemans@samenlevingsopbouw.be
Gsm: 0491 61 92 91
Ria Robijns
Communicatie
ria.robijns@samenlevingsopbouw.be
Gsm: 0486 77 76 62

Themacoördinatoren

Opbouwwerkers hebben doorgaans een behoorlijke portie passie voor hun job. Dit wordt aangevuld met een professionele ondersteuning door onze themacoördinatoren. Zij coachen de opbouwwerkers, zoeken samen met hen naar de volgende stap en naar antwoorden op allerlei vragen. Zij nemen vaak studiewerk en dossiervorming voor hun rekening en bouwen samen met de directeur aan een degelijk beleid van de organisatie.
 

Anita Rimaux
Coördinator thema wonen, werken aan aandachtsgebieden en De Stek
anita.rimaux@samenlevingsopbouw.be
Gsm: 0491 61 92 92
Rob Raymaekers
Coördinator thema arbeid 
rob.raymaekers@samenlevingsopbouw.be
Gsm: 0485 71 45 82
Ann Van der Wilt
Coördinator thema's energie en water
ann.van.der.wilt@samenlevingsopbouw.be
Gsm: 0496 60 59 40
Myriam Suetens
Coördinator thema onderwijs
myriam.suetens@samenlevingsopbouw.be
Gsm: 0475 42 02 13

Algemene coördinatie

De directeur heeft de algemene leiding en de eindverantwoordelijkheid voor de werking van de organisatie. Als verbindingsfiguur tussen alle geledingen is hij alert voor de interne samenwerking en communicatie. Hij zet de dialoog op over te nemen beleidskeuzes, bewaakt de ingeslagen weg en hakt knopen door waar nodig. Hij houdt het vizier open en gericht op de ons omringende samenleving en zoekt naar kansen en samenwerkingsmogelijkheden. Kortom … duivel doet al.
 

Ben Van Havere
Directeur
ben.van.havere@samenlevingsopbouw.be
Gsm: 0476 54 16 16