Samenlevingsopbouw Antwerpen provincie

 

Medewerkers

Opbouwwerkers

De drijvende krachten achter onze organisatie. Zij kiezen de grondige en dus soms trage weg. Zijn meer begeleider dan leider, zijn onafhankelijk en neutraal, en toch betrokken. Ze kunnen goed luisteren, vooral naar wie niet gewend is zijn stem te laten horen. Ze stappen vandaag het buurthuis binnen, maar morgen even onbeschroomd het bureau van de burgemeester. Ze geven gas om partners mee te krijgen, maar staan op de rem als de doelgroep niet mee is. Want het proces dat de mensen doorlopen, is al even belangrijk als het resultaat.

 

Mieke Clymans
Energie en Armoede; Klein en Goed Wonen in Herentals
mieke.clymans@samenlevingsopbouw.be
Gsm: 0473 34 24 11
Marloes Damen
Bewonersparticipatie in Heist-op-den-Berg
marloes.damen@samenlevingsopbouw.be
Gsm: 0485 99 01 38
Willem Dehantschutter
Bewonersparticipatie in Duffel; Ons Gedacht
willem.dehantschutter@samenlevingsopbouw.be
Gsm: 0485 99 01 69 
Ellen Dries
Water en Armoede
ellen.dries@samenlevingsopbouw.be
Gsm: 0491 61 92 87
Magda Hendrickx
Energie en Woonkwaliteit
magda.hendrickx@samenlevingsopbouw.be
Gsm: 0491 61 92 88
Kandji Koïta
Schoolstart
kandji.koita@samenlevingsopbouw.be
Gsm: 0485 98 98 49
Lieve Lambrechts
Arbeidskansen van Etnisch-Culturele Minderheden in Mechelen
lieve.lambrechts@samenlevingsopbouw.be
Gsm: 0477 47 13 79
Jan Maris
Energie en Armoede
jan.maris@samenlevingsopbouw.be
Gsm: 0497 97 36 71
Benedict Mayuku
Arbeidskansen van Etnisch-Culturele Minderheden in de Rupelstreek; Bewonersparticipatie in Niel
benedict.mayuku@samenlevingsopbouw.be
Gsm: 0490 44 34 58
Jenne Meyvis
Maatschappelijke Dienstverlening Booms Welkom
jenne.meyvis@samenlevingsopbouw.be
Gsm: 0485 54 37 62
Thomas Neefs
Energie en Armoede 
thomas.neefs@samenlevingsopbouw.be
Gsm: 0492 15 74 78 
Annelies Nelissen (TIJDELIJK AFWEZIG)
Arbeidskansen van Ethnisch-Culturele Minderheden in de Rupelstreek 
annelies.nelissen@samenlevingsopbouw.be
Gsm: 0484 98 98 73
Joke Nyssen (AFWEZIG TOT 1/9/2018)
Ons Gedacht
joke.nyssen@samenlevingsopbouw.be
Gsm: 0490 44 34 57
Anneleen Peeters
Schoolstart
anneleen.peeters@samenlevingsopbouw.be
Gsm: 0473 43 02 96
Céline Schauvliege
Ons Gedacht
celine.schauvliege@samenlevingsopbouw.be
Gsm: 0485 99 15 10
Leen Smets
Energie en Woonkwaliteit
leen.smets@samenlevingsopbouw.be
Gsm: 0472 39 27 87
Wannes Starckx
Energie en Woonkwaliteit
wannes.starckx@samenlevingsopbouw.be
Gsm: 0484 11 15 70
Mohamed Tahrioui
Huis-aan-huis
mohamed.tahrioui@samenlevingsopbouw.be
Gsm: 0485 98 97 52
Kim Tops (AFWEZIG TOT 1/2/2018)
Ons Gedacht
kim.tops@samenlevingsopbouw.be
Gsm: 0490 11 35 84
Famke Van der Veken
Bewonersparticipatie bij de Geelse Huisvesting
famke.van.der.veken@samenlevingsopbouw.be
Gsm: 0496 55 22 71 
Stéphanie Vandenbossche
Schoolstart
stephanie.vandenbossche@samenlevingsopbouw.be
Gsm: 0494 53 14 73
Liesbeth Verbruggen
Buurtwerk in Hemiksem; Water en Armoede
liesbeth.verbruggen@samenlevingsopbouw.be
Gsm: 0495 24 41 68
   

Administratieve en logistieke ondersteuning

Zonder zorg voor de nodige centen en boekhouding, voor papieren en PC’s, voor bureaus en internet, zonder hulp bij al die praktische vragen … zouden we als team niet ver geraken. Onze administratieve en logistieke medewerkers zijn dan ook méér dan een welkome ondersteuning!
 

Christa Coomans
Boekhouding en personeel
christa.coomans@samenlevingsopbouw.be
Gsm: 0491 61 92 85
Farida El Morabit
Onderhoud
 
Bram Mylemans
ICT en lay-out
bram.mylemans@samenlevingsopbouw.be
Gsm: 0491 61 92 91
Louisa Vermeir
Hoofd administratief team
louisa.vermeir@samenlevingsopbouw.be
Gsm: 0491 61 92 96
   

Themacoördinatoren

Opbouwwerkers hebben doorgaans een behoorlijke portie passie voor hun job. Dit wordt aangevuld met een professionele ondersteuning door onze themacoördinatoren. Zij coachen de opbouwwerkers, zoeken samen met hen naar de volgende stap en naar antwoorden op allerlei vragen. Zij nemen vaak studiewerk en dossiervorming voor hun rekening en bouwen samen met de directeur aan een degelijk beleid van de organisatie.
 

Anke Anthoni
Onderwijs 
anke.anthoni@samenlevingsopbouw.be
Gsm: 0497 41 38 18
Kathleen De Smedt
Arbeid en Maatschappelijke Dienstverlening
kathleen.de.smedt@samenlevingsopbouw.be
Gsm: 0494 32 09 06
Anita Rimaux
Wonen
anita.rimaux@samenlevingsopbouw.be
Gsm: 0491 61 92 92
Ann Van der Wilt
Energie en Water
ann.van.der.wilt@samenlevingsopbouw.be
Gsm: 0496 60 59 40
   

Algemene coördinatie

De directeur heeft de algemene leiding en de eindverantwoordelijkheid voor de werking van de organisatie. Als verbindingsfiguur tussen alle geledingen is hij alert voor de interne samenwerking en communicatie. Hij zet de dialoog op over te nemen beleidskeuzes, bewaakt de ingeslagen weg en hakt knopen door waar nodig. Hij houdt het vizier open en gericht op de ons omringende samenleving en zoekt naar kansen en samenwerkingsmogelijkheden. Kortom … duivel doet al.
 

Ben Van Havere   ben.van.havere@samenlevingsopbouw.be
Gsm: 0476 54 16 16