Samenlevingsopbouw Antwerpen provincie

 

Medewerkers

Opbouwwerkers

De drijvende krachten achter onze organisatie. Zij kiezen de grondige en dus soms trage weg. Zijn meer begeleider dan leider, zijn onafhankelijk en neutraal, en toch betrokken. Ze kunnen goed luisteren, vooral naar wie niet gewend is zijn stem te laten horen. Ze stappen vandaag het buurthuis binnen, maar morgen even onbeschroomd het bureau van de burgemeester. Ze geven gas om partners mee te krijgen, maar staan op de rem als de doelgroep niet mee is. Want het proces dat de mensen doorlopen, is al even belangrijk als het resultaat.

 

Mounira Boulahoual
School in Kaart en Back On Track in Mechelen
mounira.boulahoual@samenlevingsopbouw.be
Gsm: 0484 18 03 69
Mieke Clymans
Klein en Goed Wonen

mieke.clymans@samenlevingsopbopuw.be
Gsm: 0473 34 24 11

Marloes Damen
Sociale Huisvesting Heist-op-den-Berg en Werken aan Aandachtsgebieden Pijpelheide
marloes.damen@samenlevingsopbopuw.be
Gsm: 0485 99 01 38
Willem Dehantschutter
Bewonersparticipatie Duffel en Ons Gedacht
willem.dehantschutter@samenlevingsopbopuw.be
Gsm: 0485 99 01 69
Ellen Dries
Water en Armoede
ellen.dries@samenlevingsopbopuw.be
Gsm: 0491 61 92 87
Samir El Morabit
Back On Track in Willebroek
samir.el.morabit@samenlevingsopbouw.be
Gsm: 0484 17 98 83
Magda Hendrickx
Huis-aan-Huis Arsenaal
magda.hendrickx@samenlevingsopbouw.be
Gsm: 0491 61 92 88
Kandji Koïta
Schoolstart
kandji.koita@samenlevingsopbouw.be
Gsm: 0485 98 98 49
Lieve Lambrechts
Arbeidskansen van Etnisch-Culturele Minderheden in Mechelen
lieve.lambrechts@samenlevingsopbouw.be
Gsm: 0477 47 13 79

Jan Maris
Energie en Armoede

jan.maris@samenlevingsopbopuw.be
Gsm: 0497 91 36 71
Benedict Mayuku
Ons Gedacht en Buurthuis Niel
benedict.mayuku@samenlevingsopbopuw.be
Gsm: 0490 44 34 58
Jenne Meyvis
Booms Welkom
jenne.meyvis@samenlevingsopbopuw.be
Gsm: 0485 54 37 62
Thomas Neefs
Werken aan Aandachtsgebieden in Tielen en Energie en Armoede
thomas.neefs@samenlevingsopbopuw.be
Gsm: 0492 15 74 78
Najiya Ouyachou
Jobatelier Lier
najiya.ouyachou@samenlevingsopbouw.be
Gsm: 0484 17 99 72
Céline Schauvliege
Ons Gedacht en Wonen met Kansen
celine.schauvliege@samenlevingsopbopuw.be
Gsm: 0485 99 15 10
Leen Smets
Energie en Woonkwaliteit
leen.smets@samenlevingsopbopuw.be
Gsm: 0472 39 27 87
Mohamed Tahrioui
Huis-aan-huis Oud Oefenplein
mohamed.tahrioui@samenlevingsopbouw.be
Gsm: 0485 98 97 52
Stéphanie Vandenbossche
VRAC onderwijs
stephanie.vandenbossche@samenlevingsopbouw.be
Gsm: 0494 53 14 73
Liesbeth Verbruggen
Buurtwerk Hemiksem en Back On Track in Mechelen
liesbeth.verbruggen@samenlevingsopbouw.be
Gsm: 0495 24 41 68

Administratieve en logistieke ondersteuning

Zonder zorg voor de nodige centen en boekhouding, voor papieren en PC’s, voor bureaus en internet, zonder hulp bij al die praktische vragen … zouden we als team niet ver geraken. Onze administratieve en logistieke medewerkers zijn dan ook méér dan een welkome ondersteuning!
 

Christa Coomans
Boekhouding en personeel 
christa.coomans@samenlevingsopbouw.be
Gsm: 0491 61 92 85
Farida El Morabit
Onderhoud
 
Greet Koeck
Hoofd administratief team
greet.koeck@samenlevingsopbouw.be
Gsm: 0484 18 02 22
Bram Mylemans
ICT en lay-out
bram.mylemans@samenlevingsopbouw.be
Gsm: 0491 61 92 91

Themacoördinatoren

Opbouwwerkers hebben doorgaans een behoorlijke portie passie voor hun job. Dit wordt aangevuld met een professionele ondersteuning door onze themacoördinatoren. Zij coachen de opbouwwerkers, zoeken samen met hen naar de volgende stap en naar antwoorden op allerlei vragen. Zij nemen vaak studiewerk en dossiervorming voor hun rekening en bouwen samen met de directeur aan een degelijk beleid van de organisatie.
 

Anita Rimaux
Coördinator thema wonen
anita.rimaux@samenlevingsopbouw.be
Gsm: 0491 61 92 92
Kathleen De Smedt
Coördinator thema's arbeid en maatschappelijke dienstverlening 
kathleen.de.smedt@samenlevingsopbouw.be
Gsm: 0494 32 09 06
Ann Van der Wilt
Coördinator thema energie
ann.van.der.wilt@samenlevingsopbouw.be
Gsm: 0496 60 59 40
Myriam Suetens
Coördinator thema onderwijs
myriam.suetens@samenlevingsopbouw.be
Gsm: 0475 42 02 13

Algemene coördinatie

De directeur heeft de algemene leiding en de eindverantwoordelijkheid voor de werking van de organisatie. Als verbindingsfiguur tussen alle geledingen is hij alert voor de interne samenwerking en communicatie. Hij zet de dialoog op over te nemen beleidskeuzes, bewaakt de ingeslagen weg en hakt knopen door waar nodig. Hij houdt het vizier open en gericht op de ons omringende samenleving en zoekt naar kansen en samenwerkingsmogelijkheden. Kortom … duivel doet al.
 

Ben Van Havere
Directeur
ben.van.havere@samenlevingsopbouw.be
Gsm: 0476 54 16 16