Samenlevingsopbouw Antwerpen provincie

 

Steunpunt Turnhout

 
Samenlevingsopbouw Antwerpen provincie
Steunpunt Turnhout
Campus Blairon 714 | Europeion gebouw (2e verdieping)
2300 Turnhout
Wegbeschrijving

  • Project Energie en Armoede
    T  014 43 09 44
     
  • Project Water en Armoede
    T  014 43 09 44
     
  • Project Energie en Woonkwaliteit
    T  014 63 31 91
     

Hier aan het werk:

Stephane Bastijns
Water en Armoede
stephane.bastijns@samenlevingsopbouw.be
Gsm: 0485 16 88 46
Ellen Dries
Water en Armoede
ellen.dries@samenlevingsopbouw.be
Gsm: 0491 61 92 87
Emily Haest
Horizon en Goed Plan
emily.haest@samenlevingsopbouw.be
Gsm: 0486 29 85 49
Jan Maris
Energie en Armoede
jan.maris@samenlevingsopbouw.be
Gsm: 0486 25 85 48
Dorina Pagliaro
Energie en Woonkwaliteit
dorina.pagliaro@samenlevingsopbouw.be
Gsm: 0479 26 61 38
Leen Smets
Energie en Woonkwaliteit
leen.smets@samenlevingsopbouw.be
Gsm: 0472 39 27 87