Samenlevingsopbouw Antwerpen provincie

 

Centraal secretariaat te Mechelen

 
Samenlevingsopbouw Antwerpen provincie vzw
Brusselsepoortstraat 8
2800 Mechelen
Wegbeschrijving

T  015 20 13 75
info.antwerpenprovincie@samenlevingsopbouw.be

 
Hier aan het werk:

Opbouwwerkers

Mounira Boulahoual
Schoolstart, Back on Track
mounira.boulahoual@samenlevingsopbouw.be
Gsm: 0484 18 03 69
Samir El Morabit
Back On Track in Willebroek
samir.el.morabit@samenlevingsopbouw.be
Gsm: 0484 17 98 83
Magda Hendrickx
Back on Track
magda.hendrickx@samenlevingsopbouw.be
Gsm: 0491 61 92 88
Kandji Koïta
Schoolstart
kandji.koita@samenlevingsopbouw.be
Gsm: 0485 98 98 49
Evert Lambrechts
Woonkwaliteit van seizoenarbeiders in de land- en tuinbouw.
evert.lambrechts@samenlevingsopbouw.be
Gsm: 0484 18 00 52
Lieve Lambrechts
Arbeidskansen van Etnisch-Culturele Minderheden in Mechelen
lieve.lambrechts@samenlevingsopbouw.be
Gsm: 0477 47 13 79

Jan Maris
Energie en Armoede

jan.maris@samenlevingsopbopuw.be
Gsm: 0497 91 36 71
Najiya Ouyachou
Huis-aan-huis
najiya.ouyachou@samenlevingsopbouw.be
Gsm: 0484 17 99 72
Anneleen Peeters
Schoolstart
anneleen.peeters@samenlevingsopbouw.be
Gsm: 0473 43 02 96
Mohamed Tahrioui
Huis-aan-huis
mohamed.tahrioui@samenlevingsopbouw.be
Gsm: 0485 98 97 52
Stéphanie Vandenbossche
Schoolstart
stephanie.vandenbossche@samenlevingsopbouw.be
Gsm: 0494 53 14 73
Liesbeth Verbruggen
Back On Track en Werken aan Aandachtsgebieden in Hemiksem
liesbeth.verbruggen@samenlevingsopbouw.be
0495 24 41 68

Administratieve en logistieke ondersteuning

Christa Coomans
Boekhouding en personeel 
christa.coomans@samenlevingsopbouw.be
Gsm: 0491 61 92 85
Greet Koeck
Hoofd administratief team
greet.koeck@samenlevingsopbouw.be
Gsm: 0484 18 02 22
Bram Mylemans
ICT en lay-out
bram.mylemans@samenlevingsopbouw.be
Gsm: 0491 61 92 91

Coördinatie

Anita Rimaux
Coördinator thema wonen
anita.rimaux@samenlevingsopbouw.be
Gsm: 0491 61 92 92
Kathleen De Smedt
Coördinator thema's arbeid en maatschappelijke dienstverlening 
kathleen.de.smedt@samenlevingsopbouw.be
Gsm: 0494 32 09 06
Ann Van der Wilt
Coördinator thema energie
ann.van.der.wilt@samenlevingsopbouw.be
Gsm: 0496 60 59 40
Myriam Suetens
Coördinator thema onderwijs
myriam.suetens@samenlevingsopbouw.be
Gsm: 0475 42 02 13
Ben Van Havere
Directeur
ben.van.havere@samenlevingsopbouw.be
Gsm: 0476 54 16 16