Samenlevingsopbouw Antwerpen provincie

 

Centraal secretariaat te Mechelen

 
Samenlevingsopbouw Antwerpen provincie vzw
Brusselsepoortstraat 8
2800 Mechelen
Wegbeschrijving

T  015 20 13 75
info.antwerpenprovincie@samenlevingsopbouw.be

 
Hier aan het werk:

Opbouwwerkers

Mounira Boulahoual
Onderwijs
mounira.boulahoual@samenlevingsopbouw.be
Gsm: 0484 18 03 69
Marloes Damen
Back on Track in Mechelen en Sociale Huisvesting Nijlen
marloes.damen@samenlevingsopbouw.be
Gsm: 0485 99 01 38
Naoual El Bouazzaoui
Huis aan Huis
naoual.el.bouazzaoui@samenlevingsopbouw.be
Gsm: 0483 35 41 50
Magda Hendrickx
Back on Track
magda.hendrickx@samenlevingsopbouw.be
Gsm: 0491 61 92 88
Joke Jannes
Schoolstart in Mechelen
joke.jannes@samenlevingsopbouw.be
Gsm: 0483 35 41 26
Lieve Lambrechts
Sociale Dumping
lieve.lambrechts@samenlevingsopbouw.be
Gsm: 0477 47 13 79
Salma Laaraj
Back on Track
salma.laaraj@samenlevingsopbouw.be
Gsm: 0483 35 38 57
Malika Laroussi
Back on Track in Willebroek
malika.laroussi@samenlevingsopbouw.be
Gsm: 0483 35 37 80

Jan Maris
Energie en Armoede

jan.maris@samenlevingsopbouw.be
Gsm: 0483 35 35 70

Stien Michielsen
Stapstenen naar Werk

stien.michielsen@samenlevingsopbouw.be
Gsm: 0483 35 44 29
Mohamed Tahrioui
Huis-aan-huis
mohamed.tahrioui@samenlevingsopbouw.be
Gsm: 0485 98 97 52
Stéphanie Vandenbossche
Onderwijs
stephanie.vandenbossche@samenlevingsopbouw.be
Gsm: 0494 53 14 73
Liesbeth Verbruggen
Stapstenen naar Werk en Werken aan Aandachtsgebieden in Hemiksem
liesbeth.verbruggen@samenlevingsopbouw.be
0495 24 41 68

Administratieve en logistieke ondersteuning

Christa Coomans
Boekhouding en personeel 
christa.coomans@samenlevingsopbouw.be
Gsm: 0491 61 92 85
Greet Koeck
Hoofd administratief team
greet.koeck@samenlevingsopbouw.be
Gsm: 0484 18 02 22
Bram Mylemans
ICT en lay-out
bram.mylemans@samenlevingsopbouw.be
Gsm: 0491 61 92 91

Coördinatie

Anita Rimaux
Coördinator Wonen, De Stek en Werken aan Aandachtsgebieden
anita.rimaux@samenlevingsopbouw.be
Gsm: 0491 61 92 92
Kathleen De Smedt
Coördinator Arbeid 
kathleen.de.smedt@samenlevingsopbouw.be
Gsm: 0494 32 09 06
Ann Van der Wilt
Coördinator thema's Energie en Water
ann.van.der.wilt@samenlevingsopbouw.be
Gsm: 0496 60 59 40
Myriam Suetens
Coördinator thema onderwijs
myriam.suetens@samenlevingsopbouw.be
Gsm: 0475 42 02 13
Ben Van Havere
Directeur
ben.van.havere@samenlevingsopbouw.be
Gsm: 0476 54 16 16